Sklep AMAZONKA

Zaopatrzenie medyczne w Bydgoszczy

WELLAND SOMA PASTE – Bezalkoholowa uszczelniająco – gojąca pasta stomijna 100 g


Hipoalergiczna, bezalkoholowa pasta uszczelniająco-gojąca, przeznaczona do wypełnienia okołostomijnych nierówności i wgłębień skórnych, powstałych na skutek blizn, wklęsłości lub fałdów skórnych. Ma postać delikatnej maści. Uszczelnia i zabezpiecza przed wyciekiem treści jelitowej lub moczu, które mogą podrażnić i uszkodzić skórę. Posiada bardzo dobre właściwości gojące dla uszkodzonej lub zmacerowanej skóry wokół stomii.

Pasek stomijny


Paski stomijne zapewniają komfort i dodatkowe zabezpieczenie podczas używania sprzętu stomijnego.

WELLAND Adhesive Remover


Produkty do higieny i usuwania pozostałości po sprzęcie stomijnym oraz po treści jelitowej lub moczu na ciele.


Welland Barrier Film – gaziki i spray z płynem ochronnym


Ochronna błona (druga skóra) na skórze dostępna jest w formie wygodnych i łatwych w użyciu gazików (chusteczek).


Welland HydroFrame i HydroFrame mini – półpierścienie / półkołnierze uszczelniająco gojące


Nowa linia półpierścieni hydrokoloidowych Welland HydroFrame® i Welland HydroFrame® mini to doskonałe rozwiązanie dla pacjentów poszukujących dodatkowej ochrony dla skóry wokół stomii, pomaga chronić skórę przed wyciekami treści jelitowej lub moczu,  ułatwia  precyzyjne doklejanie brzegów przylepca worka stomijnego lub płytki.

Welland Hyperseal Washer – pierścienie / kołnierze uszczelniająco-gojące

Produkty do uszczelniania, zapobiegające wyciekom treści jelitowej lub moczu. Przyjazne dla skóry i łatwe do zastosowania.

Welland Odour Neutralising Spray – Neutralizor zapachów w sprayu 50 ml


Produkt do zastosowania do wnętrza worka stomijnego oraz zastosowania zewnętrznego – w celu odświeżenia powietrza podczas zmiany worka stomijnego. Bardzo skutecznie neutralizuje i pochłania nieprzyjemne zapachy. Stosując go należy zwrócić uwagę, aby środek neutralizujący wprowadzać bezpośrednio do wnętrza worka, tak aby krople czy drobinki neutralizatora nie dostały się na płytkę sprzętu stomijnego.


Welland Stoma Powder – puder stomijny ochronno- gojący 25g


Produkt polecany w leczeniu skórnych powikłań stomii, którym towarzyszy wysięk. Przeznaczony do stosowania zewnętrznego na zmienioną  zapalnie skórę wokół stomii. Przyspiesza proces gojenia skóry i zwiększa przyczepność sprzętu stomijnego.


Welland WBF Cream – krem gojąco-ochronny 100g


Krem o działaniu nawilżającym i ochronno-gojącym, przeznaczony do stosowania na skórę wokół stomii w celu jej nawilżania, a zarazem gojenia i ochrony. Zapobiega uszkodzeniom skóry powstałym w efekcie kontaktu z treścią jelitową lub moczem. Przy odpowiednim zastosowaniu nie zmniejsza przylegania sprzętu stomijnego.